Zábrž - Zbraslavský

303566. Slunečnice

popis: Olej na kartonu, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Zábrž - Zbras. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.02.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč