Sergej Alexandrovič Mako - Žena

Olej na plátně, 79x66 cm, signováno vlevo dole Mako, rám.

1885, Petrohrad
Učil se v Petrohradě u prof. Savického. Poté tvořil hlavně ve Francii, kde založil malířskou školu (Paříž). V Praze založil a vedl Ukrajinskou akademii. V Praze vystavoval několik podobizen a řadu maleb ze svého mongolského cyklu.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

3931. Žena
Dražba ukončena:30.03.2016 19:18:50
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč