Olej na plátně, 79x66 cm, signováno vlevo dole Mako, rám.
1885, Petrohrad
Učil se v Petrohradě u prof. Savického. Poté tvořil hlavně ve Francii, kde založil malířskou školu (Paříž). V Praze založil a vedl Ukrajinskou akademii. V Praze vystavoval několik podobizen a řadu maleb ze svého mongolského cyklu.
Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.