Evropa po roce 1850 - Hodiny čtvrťové bití

výška 90 cm, smaltovaný číselník, bronzové zlacené ozdoby, ozdoby jsou značeny B.R.U.S.E, Wien.

Pozn.: Mírně poškozeny, stroj se zastavuje, podle vyjádření hodináře je třeba jej pouze vyčistit.

Evropa po roce 1850
3015. Hodiny čtvrťové bití
Dražba ukončena:01.10.2015 22:38:00
Vyvolávací cena:15 000 Kč
vydraženo za:95 000 Kč