výška 90 cm, smaltovaný číselník, bronzové zlacené ozdoby, ozdoby jsou značeny B.R.U.S.E, Wien. Pozn.: Mírně poškozeny, stroj se zastavuje, podle vyjádření hodináře je třeba jej pouze vyčistit.