Willibrord Haas - Abstrakce

Akryl na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Willibrord Haas 2015. Nerámováno.

o autorovi: 1936
Německý malíř, kreslíř, grafik.

doporučujeme
89203. Abstrakce
Zbývá:2 dnů, 14 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč