Wilhelm von Kaulbach - Koupající se nymfy

Olej na plátně, 70x101 . Rámováno.

Stav: Plátno silně poškozeno, rám poškozen.

Pozn.: Na štítku uveden autor Wilhelm von Kaulbach.

o autorovi: 1804 – 1874
Německý malíř muralista a ilustrátor.

95454. Koupající se nymfy
Dražba ukončena:21.05.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč