Wiener Mechitaristenkloster - Soukromý misál

Kniha, 35x26 cm. Vydáno ve Vídni roku 1827. Titulní mědirytina. 508 stran + Cummune Sanctorum. 118 stran + Missae Propriae SS. Patronorum 48 stran + rejstřík. Do knihy vloženy poznámky a modlitby na 20 listech - soukromé poznámky kněží. Celokožená zlacená vazba z 2. pol. 19. století.

Pozn.: Poškozeno.

Wiener Mechitaristenkloster
105779. Soukromý misál
Dražba ukončena:19.11.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (18.11.2023 17:13:48) 55
500 Kč 17.11.2023 23:07:42 7167