Kniha, 35x26 cm. Vydáno ve Vídni roku 1827. Titulní mědirytina. 508 stran + Cummune Sanctorum. 118 stran + Missae Propriae SS. Patronorum 48 stran + rejstřík. Do knihy vloženy poznámky a modlitby na 20 listech - soukromé poznámky kněží. Celokožená zlacená vazba z 2. pol. 19. století.
Pozn.: Poškozeno.