Mědirytina, 56x44 cm. Signováno tužkou vpravo dole W. Unger. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Podle Rembrandta - portrét jeho syna.
Nejdelší strana: 76 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci