vzadu neautorský přípis Vladimír Tatlin - Konstruktivismus

Kombinovaná technika, 40x27 cm. Monogramováno vpravo dole azbukou V. T. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařila prověřit. Dílo nebylo konzultováno se zahraničními znalci.

Nejdelší strana: 40 cm

vzadu neautorský přípis Vladimír Tatlin
91575. Konstruktivismus
Dražba ukončena:30.03.2023 20:42:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč