Kombinovaná technika, 40x27 cm. Monogramováno vpravo dole azbukou V. T. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Pravost díla se v tuzemsku nepodařila prověřit. Dílo nebylo konzultováno se zahraničními znalci.
Nejdelší strana: 40 cm