Východoevropský malíř 2. pol. 20. století - Levá a pravá

Kombinovaná technika,

Kombinovaná technika (kov a malba), 2x 60x60 cm. Signováno vzadu nečitelně. Rámy.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Východoevropský malíř 2. pol. 20. století
306158. Levá a pravá
Dražba ukončena:19.09.2020 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (13.09.2020 22:24:08) 512