Vrbský - Mořské útesy

Pastel, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Vrbský 28. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

36905. Mořské útesy
Dražba ukončena:30.10.2019 22:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 05.10.2019 22:23:12 219