Volodymyr Ustymenko - Levandulové pole

Olej na plátně, 38x58 cm. Signováno vpravo dole Ustymenko V. Rámováno.

100141. Levandulové pole
Dražba ukončena:06.08.2023 20:54:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč