Vojtěch Kubašta - Soubor čtyř pragensií

Akvatinta, všechny 30x21 cm. Všechny signovány v tisku V.Kubašta, všechny signovány tužkou V.Kubašta. Všechny rám,sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1992

301055. Soubor čtyř pragensií
Dražba ukončena:28.09.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč