3D leporelo, přebal 33x23 cm, rozložené 33x46 cm. Signováno vpravo dole v tisku V. Kubašta, číslované 106.
Pozn.: Mírně poškozené rohy přebalu, postavičky uvnitř mírně poškozené v místech (přehnuté uši zajíčků atd...).
o autorovi: 1914 - 1992