Vojtěch Kubašta - Konvolut 5 Pragensií

Litografie, 31x20 cm. Signovány vpravo dole tužkou V. Kubašta. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1992

97601. Konvolut 5 Pragensií
Dražba ukončena:18.06.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč