Vojtěch Kubašta - Konvolut 2 pragensií

Nejdelší strana: 45 cm

Litografie, 30x20 cm. Signovány vpravo dole tužkou V. Kubašta a vlevo dole v tisku V. Kubašta. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1992

102024. Konvolut 2 pragensií
Dražba ukončena:17.09.2023 21:48:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč