Vojtěch Kubašta - Návrh na reklamní tiskovinu firmy Demartiny

Akvarel, 40x30 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

1914, Vídeň - 1992
Student ČVUT (1938) u prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, V.V. Štěcha a A. Engela. Roku 1941 profesor reklamní grafiky na Rotterově škole v Praze.
Věnoval se knižní a reklamní grafice. Upravil řadu prospektů, pohlednic a propagačních materiálů. Vytvořil velké množství prostorových pohádek.

1604. Návrh na reklamní tiskovinu firmy Demartiny
Dražba ukončena:26.11.2014 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč