Akvarel, 40x30 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.
1914, Vídeň - 1992
Student ČVUT (1938) u prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, V.V. Štěcha a A. Engela. Roku 1941 profesor reklamní grafiky na Rotterově škole v Praze.
Věnoval se knižní a reklamní grafice. Upravil řadu prospektů, pohlednic a propagačních materiálů. Vytvořil velké množství prostorových pohádek.