Různé grafické techniky, od 43x61 cm do 28x20 cm. 1x nesignováno, 8x signováno, z toho 6x nečitelně. 5x pasparta, 1x rám, pasparta, sklo, 3x volné listy. Pozn.: Mírně poškozeno.