V.Matas, F.Nedvěd a další - Soubor 9 kreseb

Různé grafické techniky, od 43x61 cm do 28x20 cm. 1x nesignováno, 8x signováno, z toho 6x nečitelně. 5x pasparta, 1x rám, pasparta, sklo, 3x volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

V.Matas, F.Nedvěd a další
44575. Soubor 9 kreseb
Dražba ukončena:14.05.2020 19:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč