Vlastimil Koutecký - Starý most

Olej na desce, 14x24 cm. Signováno vlevo dole Koutecký 89. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1930 – 2000
Architekt, scénograf, malíř, manžel operní režisérky Inge Švandové – Koutecké. Studoval užitou architekturu na VŠUP a filmovou architekturu na FAMU v Praze. Působil jako divadelní scénograf na mnoha scénách v Československé a České republice. Věnoval se také malbě. Spolupracoval na rekonstrukci otáčivého hlediště přírodního divadla v Českém Krumlově a rekonstrukci zámeckého barokního divadla tamtéž. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Divadelního ústavu v Praze.

Vlastimil Koutecký
93975. Starý most
Dražba ukončena:23.04.2023 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.04.2023 15:37:52 12391