Olej na desce, 18x22 cm. Signováno vlevo dole V. Kačírek. Rámováno.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1895 – 1970
Malíř. Studoval v Jugoslávii, kde se narodil, a v Praze u F. V. Mokrého. Usadil se v Jevanech, v jejich okolí čerpal náměty pro svá krajinářská díla. Byl členem Výtvarné družiny v Praze, s níž vystavoval.