Vladislav Mirvald - Undulační válce

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 50x40 cm. Signováno zezadu Vl. Mirvald. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 57 cm

 

o autorovi: 1921 - 2003
Narodil se v Zaluží u Mostu. Studoval výtvarnou výchovu na Vysoké škole architektury a pozemního stavitelství u prof. Boudy, Lidického a Salcmana. Ve své tvorbě využíval geometrii. Byl jednou z klíčových osobností českého konstruktivního umění, osobitým malířem a vynálezcem nových výtvarných postupů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 600 000 Kč.

posouzeno znalcem
153991. Undulační válce
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci