Vladislav Eduardovič Koval - Ship

Olej na plátně, 13x17 cm. Signováno vlevo dole Koval. Rámováno.

Nejdelší strana: 20 cm

o autorovi: Současný ruský malíř. Vystaven v Galerii Stalker v Tachově.

92305. Ship
Dražba ukončena:19.03.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč