Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Vondráček 85. Rámováno.
o autorovi: 1922 - 1992
Studoval na soukromé škole malíře Šilhavého a u prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii. Věnoval se malbě krajin, portrétů, městských scenérií, zátiší a volné plastice. Byl znám také jako řezbář.