Vladimír Svoboda (*1871) - Bárka při západu slunce

Olej na kartonu, 58x37 cm. Monogramováno vpravo dole VS. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

72226. Bárka při západu slunce
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč limit (13.01.2022 13:52:15) 8848