Vladimír Svoboda (*1871) - Bárka při západu slunce

Olej na kartonu, 58x37 cm. Monogramováno vpravo dole VS. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 – 1955
Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u profesorů Pirnera, Hynaise, Schwaigera a Jeneweina. Zaměřoval se především na krajinomalbu a portréty, také biblické náměty. Vedle motivů živé a neživé přírody zobrazoval též témata jako vznik života, lidské utrpení, utrpení Krista.

72226. Bárka při západu slunce
Dražba ukončena:23.01.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč