Olej na kartonu, 58x37 cm. Monogramováno vpravo dole VS. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1871 – 1955
Malíř, pedagog. Studoval na AVU v Praze u profesorů Pirnera, Hynaise, Schwaigera a Jeneweina. Zaměřoval se především na krajinomalbu a portréty, také biblické náměty. Vedle motivů živé a neživé přírody zobrazoval též témata jako vznik života, lidské utrpení, utrpení Krista.