Vladimír Suchánek - Noční motýl

Litografie, 48x37 cm. Signováno dole uprostřed Vlad. Suchánek. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1933 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč.

20036. Noční motýl
Dražba ukončena:25.04.2018 22:42:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč