Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Vl. Ringes 43. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1911 - 1989
Narodil se v Praze. Studoval pražskou UMPRUM u prof. Kysely a Bendy. Jeho díla jsou zastoupena mj. v Galerii Hlavního města Prahy.