Vladimír Ringes - Cesta v krajině

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Vl. Ringes 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1911 - 1989
Narodil se v Praze. Studoval pražskou UMPRUM u prof. Kysely a Bendy. Jeho díla jsou zastoupena mj. v Galerii Hlavního města Prahy.

Vladimír Ringes
114948. Cesta v krajině
Dražba ukončena:28.04.2024 20:42:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč