Vladimír Komárek - Vzpomínka na Itálii

Olej na kartonu, 54x100 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek 01 Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
96748. Vzpomínka na Itálii
Dražba ukončena:29.06.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:41 000 Kč