Vladimír Komárek - Ptáci před oponou

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno dole uprostřed V. Komárek. Rámováno.

Nejdelší strana: 99 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

121508. Ptáci před oponou
Dražba ukončena:29.08.2024 22:36:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč