Vladimír Hendrych - U Dobrušky

Akvarel, 43x54 cm. Signováno dole uprostřed Hendrych 73. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1928 - 2018

109007. U Dobrušky
Dražba ukončena:14.01.2024 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 03.01.2024 21:13:42 14531