Vladimír Hendrych - Benzinové pumpy

Olej na sololitu, 45x70 cm. Signováno vlevo dole Vl. Hendrych. Rámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1928 - 2018

89839. Benzinové pumpy
Dražba ukončena:23.02.2023 22:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč