Vladimír Gide Žid - Námluvy

Kresba. 57x70 cm. Signováno vpravo uprostřed Gide 2001. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1956.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

Vladimír Gide Žid
303115. Námluvy
Dražba ukončena:08.01.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 05.01.2020 16:57:59 2901