Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Vl. J. Barva. Rámováno.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: Malíř krajinář a figuralista. Byl členem Skupiny pěti, která vznikla v r. 1945.
Vystavoval v Chrudimi v r. 1942 a v Praze r. 1946.