Vítězslav Ruber - Konvolut 3 olejomaleb

1x olej na plátně, 2x olej na plátně fixovaném na kartonu, 1x 40x40 cm. 2x  35x45 cm. Signovány Ruber. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1952
Malíř autodidakt, navštěvoval LŠU u prof. M. H. Heindlové, stýkal se s malíři R. Hliněnským a L. Ochrymčukem, hledá vlastní výraz. Vystavuje v moravských galeriích i v cizině (Itálie).

96949. Konvolut 3 olejomaleb
Dražba ukončena:11.06.2023 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč