Vinko Foretić - Malý Jumica

Kresba. 38x18 cm. Signováno vlevo dole V. Foretić 930. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Papír zvlněn.

Vinko Foretić
43571. Malý Jumica
Dražba ukončena:22.04.2020 20:24:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč