Vincent Venera - Kompozice v zelené - 2 díly

Kombinovaná technika na sololitu, 2x 122x26 cm, 2 desky, signovány vpravo dole Vincent Venera 90, nerámováno.

14534. Kompozice v zelené - 2 díly
Dražba ukončena:29.11.2017 19:15:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč