Villy Clemente - Venkovský motiv

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole. Rámováno.

Nejdelší strana: 91 cm

o autorovi: 1923 – 1999
Italský malíř

120400. Venkovský motiv
Dražba ukončena:21.07.2024 20:48:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč