Vilém Emil Rada - Zimní les VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 67x96 cm. Signováno vpravo dole V. E. Rada. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - ?
Malíř, grafik. Malířství studoval u F. Eisenreicha v Plzni. Věnoval se krajinomalbě a zátiší.

Vilém Emil Rada
305386. Zimní les VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.06.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč