Olej na plátně, 67x96 cm. Signováno vpravo dole V. E. Rada. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1901 - ? Malíř, grafik. Malířství studoval u F. Eisenreicha v Plzni. Věnoval se krajinomalbě a zátiší.