Viktor Z. - Z Paříže

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Viktor Z. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

Viktor Z.
91406. Z Paříže
Dražba ukončena:29.03.2023 20:55:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč