Viktor Oliva ml. - Kytice ve váze

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole V. Oliva. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1898. Studoval na AVU v Praze a soukromě u svého otce Viktora Olivy. Maloval panoramatické obrazy Prahy, krajiny, květinová zátiší, věnoval se figurální kresbě a volné i užité grafice.

vydraženo posouzeno znalcem
86305. Kytice ve váze
Dražba ukončena:30.11.2022 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč