Lept, 48x35 cm. Signováno pod paspartou. Rám, pasparta, plexi.
Stav: Rám mírně poškozen, papír v místě poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1891 – 1973 Slovenský malíř.