Viktor Hermely - Carmen

Lept, 48x35 cm. Signováno pod paspartou. Rám, pasparta, plexi.

Stav: Rám mírně poškozen, papír v místě poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1891 – 1973
Slovenský malíř.

95487. Carmen
Dražba ukončena:21.05.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč