Veselý - Jazz

Tempera, 44x44 cm. Signováno vlevo dole Veselý 93. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

vydraženo top doporučujeme
Veselý
80175. Jazz
Dražba ukončena:26.06.2022 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč