Veselý - Hráči karet

Nejdelší strana: 58 cm

Tempera, 44x44 cm. Signováno vlevo dole Veselý 93. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Veselý
79778. Hráči karet
Dražba ukončena:19.06.2022 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč