Vendula Pizingerová - Svoboda

Akryl na plátně, 60x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Obraz je abstraktní s převládajícími odstíny modré barvy, které se mísí s bílými a hnědými tóny. Modré barvy evokují pocit klidu, hloubky a nekonečné svobody, zatímco hnědé a bílé prvky přidávají obrazu stabilitu a čistotu. Tekuté přechody mezi barvami vytvářejí harmonický a uklidňující vizuální zážitek, který zve diváka k tomu, aby se zamyslel nad významem svobody v našem životě.

Tento jedinečný umělecký kousek nejen zkrášlí váš prostor, ale také významně přispěje k podpoře dětí, které potřebují naši pomoc. Představte si, že můžete mít doma umělecké dílo, které vám každý den připomene krásu a sílu svobody! Připojte se k této iniciativě a podpořte dobrou věc! ❤️

o autorovi: Vendula Pizingerová je prezidentka a zakladatelka Nadačního fondu Kapka naděje, založeného v srpnu roku 2000 na podporu hematologie, onkologie a od roku 2018 i dětské psychiatrie. Za svou činnost byla několikrát oceněna titulem Žena roku a v roce 2014 získala ocenění řád Vavřínů.

vydraženo certifikát
117890. Svoboda
Dražba ukončena:19.06.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč

5 000 Kč 19.06.2024 19:35:24 14237