Olej na sololitu, 19x41 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Rámováno.
Nejdelší strana: 52 cm
o autorovi: Malířka, textilní výtvarnice, ilustrátorka. Vystudovala malbu na AVU v Praze. Inspirovala se přírodou, což uplatňovala i v textilně-gobelínové tvorbě.