Olej na plátně, 65x100 cm. Signováno vlevo dole V. Vodák 1930 Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 122 cm
o autorovi: 1914-1976
Narodil se v Rokycanech. Studoval soukromě u Vincence Beneše. Byl vedoucím katedry výtvarné a hudební výchovy Pedagogické fakulty v Plzni. Sepsal několik publikací z oboru výtvarného umění. Ve své tvorbě často čerpal náměty z Rokycanska.