Václav Sochor - Soubor 2 maleb: U vody

Oleje na kartonu, 34x53 cm. Signovány 1x vlevo dole Sochor a 1x vpravo dole Sochor. Rámy.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

22571. Soubor 2 maleb: U vody
Dražba ukončena:26.09.2018 22:58:38
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (26.09.2018 22:53:38) 2175
700 Kč 26.09.2018 21:15:07 4334