Václav Peřina - Zátiší s ovocem a krafiáty

Olej na sololitu, 66x71 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 125 cm

o autorovi: 1907-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

vydraženo velký formát
Václav Peřina
92343. Zátiší s ovocem a krafiáty
Dražba ukončena:26.03.2023 20:40:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč