Václav Kovář - Kytice ve džbánku

Olej na kartonu, 49x40 cm. Signováno vpravo dole Kovář. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1900 – 1957
Malíř, pedagog. Studoval soukromě malbu u prof. R. Stejskala v Brně a navštěvoval večerní kurzy Školy uměleckých řemesel. Zabýval se krajinomalbou, působil jako učitel výtvarné výchovy v ZŠ Rýmařov.

92138. Kytice ve džbánku
Dražba ukončena:19.03.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč