Václav Jíra - U obory

Olej na plátně. 40x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

o autorovi: 1939
Malíř, sochař, člen Lounské krajinářské školy. Člen Svazu českých výtvarných umělců. Studoval soukromě na PedF UK u Z. Sýkory a K. Linharta. Věnuje se krajinomalbě a od 60. let i stavbě mobilních strojů a strojků, sestavovaných z různých technických součástek.

39960. U obory
Dražba ukončena:29.01.2020 22:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč