Olej na plátně. 40x50 cm. Nesignováno. Rámováno.
o autorovi: 1939
Malíř, sochař, člen Lounské krajinářské školy. Člen Svazu českých výtvarných umělců. Studoval soukromě na PedF UK u Z. Sýkory a K. Linharta. Věnuje se krajinomalbě a od 60. let i stavbě mobilních strojů a strojků, sestavovaných z různých technických součástek.