Plátno nalepené na kartonu, 48x25 cm, signováno vpravo dole Brožík, rám. Pozn.: Rám je nový. Kvalitní studie některého ze žáků Václava Brožíka kolem roku 1895. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.