V. Tittelbach, Z. Seydl, T. Hřivnáč - Soubor 7- mi grafických listů

Od 10x7 cm do 44x30 cm. 6x signováno. 6x pasparta, sklo. 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Některé mírně poškozeny. 1x sklo prasklé.

V. Tittelbach, Z. Seydl, T. Hřivnáč
301119. Soubor 7- mi grafických listů
Dražba ukončena:30.09.2019 20:24:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč